Душі — тип товару: душова кабіна; матеріал: скло

Тип товару: Душова кабіна;
Матеріал: Скло;

Душова кабіна являє собою пристрій, що істотно підвищує комфорт побуту. Однак, крім своїх основних завдань, вона здатна виконувати безліч інших функцій оздоровчого та санітарно-гігієнічного характеру, а також має цілий ряд переваг.

Душова кабіна скляна: переваги

Сантехніка має безліч позитивних характеристик. Основні з них:

Які функції має душова кабіна зі скла?

Однією з найбільш привабливих і популярних функцій, якою може володіти виріб, є можливість здійснення гідромасажу. При цьому варіанти застосування можуть бути будь-якими: і вертикальний, і горизонтальний, і зональний.

Не менш популярними вважаються контрастний, тропічний і класичний види душу. Перший варіант полягає в автоматичній подачі холодної і гарячої води, яка відбувається в порядку черги. Така процедура сприяє підбадьорення організму. Решта видів відрізняються тим, що мають різноманітні рівні розслабляючого ефекту і інтенсивність.

Турецька лазня являє собою режим, який здійснюється завдяки вбудованому генератору пари. Вона сприяє створенню необхідної температури, що досягає 50-60 градусів, а також підвищеної вологості.На додаток до функції можна використовувати ароматерапію.

Для більшої зручності сантехніка оснащується різними світильниками, які монтуються в стелю. Крім м'якого і рівномірно розподіленого освітлення, можлива опція, що дозволяє надавати струменям води різноманітні кольори.

Ще один важливий елемент функціональності продукції - вентиляційна система. Завдяки їй пар розподіляється рівномірно, а також здійснюється необхідне для комфортної і безпечної експлуатації провітрювання.

Як вибрати і купити душову кабіну в ванну кімнату?

Хороша душова кабіна - це запорука довготривалого і приємного користування. Купівля виробів в незадовільному стані може швидко заявити про себе і стати причиною різних проблем. Тому перед тим як купити душовий бокс, необхідно враховувати властивості, якими він повинен володіти. Серед характеристик відзначають:

Купити душову кабіну Церсаніт - вигідно!

Інтернет-магазин Cersanit - це простір, в якому можна знайти, замовити та купити сантехніку для будинку. Вся наша продукція відрізняється високою якістю і відповідає всім перерахованим вище характеристикам. При цьому ціна на душову кабіну cersanit і інші товари цілком доступна. У нашому інтернет-магазині можна купити душову кабіну онлайн зі зручною доставкою.

В каталозі нашого магазину також представлено безліч інших товарів Церсаніт:

Для того щоб зробити покупку онлайн, досить вибрати бажаний продукт і оформити замовлення.