«Сантехніка Cersanit»

Інсталяції
Умивальники
Душі
Меблі для ванної
Ванни
Змішувачі
Сантехніка для туалету

Фірма Cersanit є польська організація, яка була заснована ще в кінці дев'яностих років. Вона включає в себе безліч відомих брендів з Європи і є одним з найбільших європейських виробників. Дистриб'ютор сантехніки закуповує і розподіляє товар. На сьогоднішній день Церсаніт Польща - провідна компанія для облаштування житла. Вона використовує інноваційні технології, які відповідають очікуванням клієнтів. Представлені в колекціях ідеї функціональні, здатні полегшити процес прибирання на належному, високому рівні. Фірма допомагає організувати інтер'єр раціонально і оптимально, наділяючи його необхідною функціональністю.

Переваги Церсаніт

Cersanit пропонує клієнтам безліч переваг:

Що пропонує фірмовий магазин Cersanit

В онлайн-магазині Церсаніт представлений широкий асортимент товарів. Серед них:

  1. Інсталяції. Наприклад, інсталяційні системи різних видів, а також кнопки. Купити їх можна різних кольорів, моделей і поверхонь.
  2. Умивальники. Вони бувають підвісними, стандартними, меблевими, круглими умивальники на стільницю, квадратними під стільницю, прямокутними під стільницю, моделі для інвалідів.
  3. Душі (кабіни ARTECO, фірми JOTA, бренду BASIC, піддони TACO, а також двері для ваної кімнати).
  4. Ванни. Матеріалом сантехніки Cersanit служить акрил, пластик і ДСП.На сайті Церсаніт також представлені панелі для ванн.
  5. Меблі для ванної. Шафки і стільниці під умивальник, комплекти, пенали, а також компактні тумби і сети.
  6. Змішувачі. Сантехніка Cersanit надає вибір між комплектами і змішувачами. Вид монтажу може бути стаціонарним і настінним. В асортименті можна знайти змішувач для ванної кімнати. Купити сантехніку Cersanit можна для біде, ванни, душу, раковини, умивальника.
  7. Сантехніка для туалету. У каталозі розміщені бачки, біде, пісуари, унітази. Крім того, в сантехніка Cersanit (Церсаніт) каталозі можна вибрати комфортабельні сидіння для унітазу. Серед матеріалів, які використовуються також зустрічається санфаянс Cersanit. Він являє собою керамічний матеріал для сантехніки в туалет, що володіє високою міцністю і надійністю.

Оформляйте замовлення на сайті з доставкою по Україні.

Колекції Cersanit