Інсталяції

Інсталяція для унітазу представляє собою відому, надійну систему розміщення чаші в санвузлі. Вони можуть бути блочними, рамними, кутовими, підвісними, з бачком з двох складів або суцільнолитим і інші. Вироби виготовляються зі сталі. На їх конструкції фіксується сантехніка підвісного типу. Продукція допоможе не тільки приховати зливний бачок, а й візуально зробити приміщення більш просторим. Таким чином, завдяки застосуванню будови на увазі будуть тільки унітаз і кнопка зливу.

Купити інсталяцію Cersanit

Cersanit інсталяції - це надійні і міцні вироби. Попит на інсталяції Церсаніт зростає з кожним днем неспроста. Бажання придбати продукцію знаменитого бренду обумовлюється рядом переваг:

Крім Церсаніт інсталяцій, у нас також можна придбати різну продукцію, яка має не менше позитивними характеристиками. В асортименті можна знайти категорії, в яких представлені умивальники з отворами з різних сторін, меблеві моделі, врізні умивальники, раковини для інвалідів. Також пропонуємо класичні душі, кабіни ARTECO, товари BASIC, кабіни JOTA, змішувачі для ванни і комплекти для душа, сантехніку для туалету. В асортименті класичні унітази і підвісні біде, білі чаші, класичні пісуари. Надаємо ванни різних форм і моделей, а також меблі для ванної: сети, пенали, стелажі, компактні шафки, стандартні тумби та комплекти з раковинами.